Informacja o spotkaniu otwierającym nabór
W dniu 3 marca 2026r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące zasad aplikowania o Granty w ramach projektu „Śląskie. Dla rozwoju wspólNeGO”. Spotkanie otworzył Pan Rafał Adamczyk – Członek Zarządu Województwa Śląskiego.
W pierwszej części przedstawiono m.in. główne założenia i zasady udzielania Grantów, omówiono kryteria wyboru oraz zakres merytoryczny Wniosku o powierzenie Grantu.
Prezentacja dostępna jest tutaj: dlarozwojuwspolnego.slaskie.pl/pl/dokumenty-podstawowe/prezentacja-ze-spotkania-otwierajacego-nabor-wnioskow
W kolejnej części zaprezentowano sposób obsługi aplikacji do obsługi wniosków, obejmujący m.in. zakładanie konta czy wypełnianie Wniosku.
Prezentacja dostępna jest tutaj: dlarozwojuwspolnego.slaskie.pl/pl/dokumenty-podstawowe/samouczek
Spotkanie zakończyło się częścią poświęconą zadawaniu pytań i udzielaniu odpowiedzi, podczas której Uczestnicy mogli zgłaszać swoje wątpliwości oraz uzyskać wyjaśnienia dotyczące omawianych zagadnień.
