Spotkanie w Jaworznie
W dniu 11 marca 2026r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworznie odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące zasad aplikowania o Granty w ramach projektu „Śląskie. Dla rozwoju wspólNeGO”.
Spotkanie otworzył Pan Wojciech Saługa – Marszałek Województwa Śląskiego oraz Pan Paweł Silbert – Prezydent Miasta Jaworzna.
Na spotkaniu obecni również Zastępca Prezydenta Miasta Jaworzna - Pan Łukasz Kolarczyk, Pełnomocnik Prezydenta Miasta Jaworzna ds. rozwoju i współpracy gospodarczej - Pan Marcin Koziarz, Kierownik Referatu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi w Wydziale Współpracy Społecznej i Gospodarczej - Pani Krystyna Bojęś oraz przedstawiciele jaworznickich organizacji społeczeństwa obywatelskiego.
W ramach spotkania przedstawiono główne założenia i zasady udzielania Grantów, omówiono kryteria wyboru oraz udzielono odpowiedzi na pytania Uczestników.
