Wesołych Świąt
Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia nadziei, spokoju i nowej energii do dalszych działań.
Niech ten czas odnowy przyniesie wiarę w sens wspólnego działania, umocni solidarność i doda sił w codziennej pracy
na rzecz dobra wspólNeGO.
Niech nie zabraknie Wam siły, wsparcia i poczucia sensu
w codziennej pracy na rzecz zmian.
życzy
Zespół ds. realizacji projektu Śląskie. Dla rozwoju wspólNeGO
